Město Pelhřimov zrušilo zakázku, kde veřejná soutěž udělala z milionů statisíce!

To by byla panečku úspora! O veřejnou zakázku na „Optimalizaci telekomunikací města Pelhřimova-společný telekomunikační systém“ se rozpoutala pořádná bitva. Vítězná nabídka začínala na částce téměř čtyř millionů korun a klesla na částku šesti set padesáti tisíc.

Konečným cílem zakázky bylo vybudování moderního, stabilního, finančně dostupného, spolehlivého a flexibilního společného telekomunikačního systému města Pelhřimov, jehož nasazením mělo dojít ke snížení nákladů za telefonní provoz města.

Předmětem veřejné zakázky byl návrh, dodávka, konfigurace a zprovoznění společného telekomunikačního systému pro město Pelhřimov za účelem optimalizace nákladů vynakládaných na hlasové služby města poskytované prostřednictvím pevných telefonních linek, včetně zajištění záruky, provozní podpory a potřebného servisu systému.

Systém měl pokrývat potřeby Městského úřadu Pelhřimov a městem zřizovaných organizací: Městský úřad PelhřimovDomov pro seniory Pelhřimov, Dům dětí a mládeže, Kulturní zařízení města Pelhřimova, Mateřských škol Pelhřimova (MŠ u Stínadel, MŠ Osvobození, MŠ Pod Náspem, MŠ Komenského,MŠ Pražská),  Školní jídelna, Technické služby města Pelhřimov, Technické služby – sportovní areál aZákladní škola Krásovy domky.

Město Pelhřimov ale zrušilo z důvodů hodných zvláštního zřetele celou veřejnou zakázku.

„V daném případě se jedná o veřejnou zakázku malého rozsahu, kdy zadavatel není povinen specifikovat důvody zrušení zadávacího řízení. Zadavatel s realizací dané veřejné zakázky nadále počítá – bude vypsáno nové zadávací řízení se shodným předmětem (tj. veřejná zakázka na optimalizace telekomunikačního systému města),“ uvedla mluvčí pelhřimovské radnice Alexandra Knapová.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna