Necidova katastrofa: Starosta zakrývá důvody předčasného odchodu radní Salašové

Starosta Radovan Necid předvádí vrcholné umění politické propagandy. Dokonce stvořil pojem „zpochybnění architektonické soutěže“.

„Zpochybnění architektonické soutěže mými kolegy zastupiteli vyvolalo živou odezvu nejenom na Vysočině. Odpovídám novinářům, architektům, některým starostům a komunálních politikům a vysvětluji jim, co se opravdu u nás ve Velkém Meziříčí stalo,“ napsal starosta Necid v radničním zpravodaji Velkomeziříčsko.

Především starosta Necid zapomněl mluvit o odchodu své radní Michaely Salašové jen šest minut před hlasováním o návrhu místního referenda.

Radní Salašová podle informací Občasníku odešla z mimořádného jednání zastupitelstva na cvičení s místními hokejisty. Upřednostnila osobní zájem před obecným zájmem občanů Velkého Meziříčí na řešení věcí veřejných při jednání mimořádného zastupitelstva.

Necid Salašová

Starostův návrh na konání místního referenda tak narazil do soukromého zájmu radní Salašové dobře si zacvičit s místními hokejisty.

Stařosta Necid rozhlašuje jako údajný důvod katastrofy „zpochybnění výsledků architektonické soutěže kolegy zastupiteli“, což zní rozhodně lépe než skutečný důvod. Starosta Necid neměl dostatek hlasů zastupitelů pro své návrhy.

Jestě před několika dny používal starosta Necid marxistický slovník, když hovořil o politikaření zastupitelů. Intenzivní zakrývání příčin politické katastrofy pokračuje zvýšeným úsilím starosty Necida i úseku medializace a komunikace vytvořené starostou Necidem v redakci místního zpravodaje Velkomeziříčsko.

Místní zpravodaj Velkomeziříčsko ani s odstupem několika dnů se neodvážil publikovat informaci o předčasném odchodu radní Salašové (To pravé Meziříčí). O nestrannosti a nezávislosti radničního zpravodaje mohou občané Velkého Meziříčí s úspěchem pochybovat. Na činnost redakce Velkomeziříčska dohlíží bývalý místopředseda velkomeziříčské ODS Petros Martakidis.

Zatím není jasné, kdy redakce Velkomeziříčska využije oficiálního videozáznamu z jednání zastupitelstva k pravdivému informování o činnosti zastupitelstva. Redakce Velkomeziříčska totiž viditelně může publikovat výhradně pozitivní zprávy o politice uskupení To pravé Meziříčí v čele se starostou Necidem.

Skutečná nezávislost každých novin je postavená nikoliv na pozitivních zprávách o činnosti starosty, nýbrž na pravdivých zprávách o životě města.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna