Radniční zpravodaj Velkomeziříčsko zatajil klíčovou informaci o hlasování zastupitelů

Radniční zpravodaj Velkomeziříčsko řekl občanům města „jak kdo hlasoval“, jen opomněl říci, kdo nehlasoval. Tato informace je přitom klíčová pro pochopení výsledku mimořádného zastupitelstva.  Informace radničního zpravodaje Velkého Meziříčí jsou pro občany města stále častěji špatně čitelné.

Pro pochopení výsledku hlasování o návrhu starosty Necida je klíčovou informací, kdo nehlasoval. Radní Michaela Salašová je blízkou spolupracovnicí starosty Necida. Starosta Necid si pustí radní Salašovou opravdu blízko k tělu.

Necid Salašová

 

Radniční zpravodaj Velkomeziříčsko spadá pod „úsek medializace a komunikace“. Znovu je patrná snaha zmenšovat a zakrývat problémy místní politiky starosty Radovana Necida. Město přestává řídit koalice To pravé Meziříčí / ČSSD / Volba pro město , když se řízení města ujímá koalice napříč politickým spektrem. Starosta Necid čas od času dostane dopis s úkoly podepsaný většinou zastupitelů. V případě nesplnění zadaných úkolů se nad starostou Necidem vznáší hrozba hlasování o důvěře spojené s odvoláním z funkce starosty.

Starosta Necid před časem dosadil do redakce Velkomeziříčska svého stranického zástupce z ODS Petrose Martakidise. Radniční zpravodaj se intenzivně snaží ovlivňovat veřejné mínění ve městě prostřednictvím pozitivních zpráv o činnosti vedení města.

Mimořádné zastupitelstvo se stalo katastrofou pro plány starosty Necida. Neprosadil vůbec nic.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna