(VIDEO) Premiér Babiš (ANO) rozdával na nádraží bombóny dětem, aktivisté demonstrovali

Návštěva premiéra Andreje Babiše v Jihlavě dostala správnou atmosféru na městském nádraží v Jihlavě. Tady vedení krajského města představovalo plány přestavby městského nádraží na dopravní terminál.

Dopravní terminál má usnadnit obyvatelům krajského města  a všem ostatním cestujícím přestupy mezi vlakovou dopravou, linkovou autobusovou dopravou a městskou hromadnou dopravou (MHD). Tento nový přestupní terminál vznikne v místě stávajícího vlakového nádraží Jihlava město, k němuž bude přesunuto stávající autobusové nádraží.

Vlakové nádraží Jihlava město by se v budoucnu mělo stát hlavním vlakovým nádražím pro osobní přepravu v Jihlavě a bude napojeno na plánovanou vysokorychlostní trať Praha – Brno. Součástí výstavby terminálu bude rovněž jeho odpovídající napojení na pěší, cyklistickou a individuální automobilovou dopravu včetně vybudování parkovacích ploch.

Už při příjezdu premiéra Babiše s členy vlády vítal premiéra hlouček demonstrantů, kterých si ovšem premiér Babiš ostentativně nevšímal. Přímo na peróně potkala vláda třídu dětí, které se chystaly odjet vlakem na školu v přírodě. Ministři hned rozbalili dárkové tašky s drobnými pozornostmi od vedení jihlavské radnice a obdarovali děti bonbóny. Premiér Babiš začal rozbalovat i dárkové balení láhve s vínem, kterou málem obdaroval jihlavské děti.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna