VÍME PRVNÍ: Primátor Jihlavy dostane nový služební automobil s televizorem

Rudolf ChloupekPrimátor Jihlavy Rudolf Chloupek se může těšit na nový služební vůz s důstojnými parametry  pro reprezentaci města. Dvoulitrový motor TSI o výkonu 206 kW (280 koní) je to nejvýkonnější, co můžete mít v autě od Škody.

Při dynamické jízdě může primátor Chloupek dosáhnout spotřeby paliva i přes třicet litrů na sto kilometrů. Spotřeba paliva (tankovat musíte alespoň 98oktanový benzín) bude silně záviset na jízdním stylu primátora Chloupka. Výrobce udává následující hodnoty spotřeby paliva: 9,0 l město, 6,2 l mimo město a 7,2 l v kombinovaném provozu.

„Vybavení vozu odsouhlasila Rada města,“ sdělil mluvčí magistrátu Radek Tulis.

Podle informací Občasníku bude nový primátorův vůz vybaven ještě lépe než si přálo vedení města. Vozidlo bude dodáno s devatenácti palcovými leštěnými koly z lehké slitiny.

Velkým plusem výbavy primátorova nového vozu je i televizní tuner, který v případě stojícího vozu nabídne nespočet digitálních programů a ve spojení s příplatkovým audiosystémem se z kabiny vozu stává koncertní (nebo kino) sál. Primátor Chloupek bude moci ve vozidle nezaplacení v autě sledovat svůj oblíbený pořad, a to hlavně ve chvíli, kdy je například dálnice na vaší trase na nějaký čas uzavřená. To si pak může říká, jestli by ta uzavírka nemohla trvat o něco déle.

Televizní výbava primátorova vozu je příjemným bonusem navíc od prodávajícího Autoservisu Máca. Celková cena vozidla pro primátora je 969.700,00 Kč. Vozidlo bude dodáno v průběhu měsíce listopadu.

Primátor Chloupek bude používat téměř stejně vybavené vozidlo jako prezident republiky Miloš Zeman. Prezidentská limuzína má navíc držáky prezidentské standarty a na přání ochranné služby byl vůz dovybaven skrytým výstražným zařízením, majákem a vysílačkou.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna