Dotace i časopis ČSSD zařídí firma místopředsedkyně z jihlavského sídla strany

Dotace z programu rozvoje venkova umí zařídit firma vysočinské místopředsedkyně ČSSD Marie Rubišarové Medové. Papírově sídlí v Olomouci, aktivity na Vysočině firma řídí přímo z jihlavského Lidového domu ve Vrchlického ulici. Firma zde sice sídlí, ale nemá vizitku ani zvonek na dveřích vstupu do budovy. V jihlavském Lidovém domě oficiálně sídlí vedle ČSSD pouze svaz zahrádkářů.

Authoria

fbDotační firma Authoria krajské místopředsedkyně strany své sídlo uvádí pouze na svých webových stránkách. Telefonní číslo v inzerátech Authorie se shoduje s číslem telefonu vysočinské místopředsedkyně Marie Rubišarové Medové. Firma Authoria nabízí zajistit klientům organizaci výběrového řízení, zajistit adminitraci projektu po celou dobu udržitelnosti (5 let), zpracování provozního řádu, zajištění financování a pojištění investic.

Časopis Kulaté stoly Vysočiny

První číslo letošního čísla časopisu Kulaté stoly Vysočiny má na titulní straně radní pro školství Janu Fialovou, na druhé straně Libora Joukla. Na třetí straně je úvodní slovo Marie Rubišarové Medové jako jednatelky firmy Authoria. Firma Authoria má i inzerát na poslední straně časopisu s motem DOTACE-FINANCE-POJIŠTĚNÍ.

fbNa více než třech desítek stran na křídovém papíře je v časopisu Kulaté stoly Vysočiny více než stotřicet fotografií téměř výhradně krajských politiků ze sociální demokracie. Na třech fotografiích je zachycena Věra Jourová jako účastnice květnového kulatého stolu Vysočiny. Na většině fotografií jsou většinou představitelé vysočinské ČSSD vedle podnikatelů z Vysočiny.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna