Dukla Jihlava vypnula diskusní forum kvůli slovním útokům na hráče klubu

logo DuklaMlčet a fandit! Hokejový klub HC Dukla Jihlavy vypnul svým fanouškům diskusní fórum klubu.

„Do konce baráže o TELH je diskuzní fórum dočasně nedostupné kvůli nevybíravým urážkám hráčů, členů realizačního týmu a ničím nepodloženým lživým tvrzením. Omlouváme se všem slušně diskutujícím za dočasnou nedostupnost,“ stojí ve stručném oznámení na webových stránkách klubu.

Město Jihlava je stoprocentním vlastníkem klubu, akcionářská práva vykonávají radní města Jihlavy. O situaci s vypnutím diskusního fóra klubu se radní města dozvídají až z dotazů Občasníku se žádostí o komentář.

mayerova DuklaZatím není jasné, jakým způsobem osobně podpoří borce Dukly primátor města Rudolf Chloupek se svými náměstky. Město Jihlava už obdrželo dotaz Občasníku, zda se primátor Chloupek i s náměstky primátora bude účastnit alespoň jako divák sportovních utkání Dukly Jihlava.

Primátor města patří k velmi zaneprázdněným osobám služebními povinnostmi. Například řešení situace s odstraněnými  dětskými obrázky (více zde) a zrušenými představeními dětského karnevalového divadla JEŽEK (více zde) muselo několik dnů počkat. Primátor měl dvoudenní výjezdní zasedání s klíčovými úředníky města.

Vyjádření jihlavské radnice zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna