Jihlavskou koalici čeká usmiřování v luxusním hotelu

fbJihlavskou koalici čeká velké koaliční usmiřování a rokování o budoucnosti koalice. Podle informací Občasníku by celá Rada města Jihlavy měla strávit dvoudenní jednání v romantickém hotýlku s jedinečnými historickými prostorami, které v člověku vyvolávají romantické představy dávno zašlých časů. Hotel se nachází v historické Telči. Jihlavští radní si budou moci dopřát procházky tajuplnými zákoutími města, obdivovat památky zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a navštíbit překrásný zámek Telč, klenot moravské renesance.

 

Romantický hotel nabízí ubytování v pokojích několika typů. V nabídce najdete podkrovní pokoje, rodinné pokoje, pokoje pro imobilní, pokoje se zimní zahradou a 4* suite apartmány. Pokoje jsou nově zrekonstruovány a vybaveny moderním nábytkem a příslušenstvím pro maximální komfort hostů.

V době vrcholící letní sezóny se cena za pronájem pokoje dá odhadovat částkou kolem jednoho až dvou tisíc korun.

Jihlavská radniční koalice zjistí možnosti další společné existence při plnění programového prohlášení nebo v Telči dojde ke koaličnímu rozchodu. Rozpory ve vedení města jsou stále více viditelné, současná koalice se nedokáže shodnout například na dalším postupu při rozvoji městského vodárenství a řešení sporů o miliardový majetek města se Svazem vodovodů a kanalizací Jihlavsko.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna