(VIDEO) Tajemník Zámek pokračuje ve funkci i přes vánoční nedorozumění s vedením města

Tajemník jihlavské radnice Evžen Zámek pokračuje ve funkci tajemníka jihlavské radnice. Šestiměsíční zkušební doba končí a vedení krajského města má zájem o další práci Evžena Zámka ve funkci tajemníka. Krátce před Vánočními svátky veřejné mínění rozladila zpráva o neschopnosti jihlavských úředníků vystavit jednodenní povolení pro prodej na jihlavském náměstí (více zde).

Evžen Zámek již v minulosti vedl jako tajemník jihlavskou radnici, v tomto volebním období vstoupil do místní politiky jako kandidát uskupení Forum Jihlava.

„Zajistím vstřícnější Magistrát – k lidem, kteří něco vyřizují, je třeba přistupovat jako k zákazníkům. Vše, co nezakazuje zákon a týká se jednání samosprávy, budeme zveřejňovat na webu města (obdobně jako to dělá Kraj Vysočina). Naučím úředníky opravit i jednu vadnou dlaždici, a ne jenom celý chodník za statisíce či miliony,“ to sliboval Zámek jako kandidát uskupení Forum Jihlava.

Mluvčím uskupení Forum Jihlava je Miroslav Tomanec, který před vánocemi slíbil použít svou moc zastupitele proti konkurenčnímu podnikateli na náměstí (více zde).

Tajemník jihlavského Magistrátu tak musí v nejbližší době prokázat, zda myslí vážně své sliby občanům města.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna