VÍME PRVNÍ: Zastupitel Kodet ml. rezignoval na místopředsedu KDU-ČSL

Zastupitel Josef Kodet ml. rezignoval na funkci místopředsedy městské organizace KDU-ČSL Jihlava. Informaci potvrdil předseda městské organizace Jaromír Kalina.

KDU-ČSL Jihlava vyjednává o podmínkách návratu do koalice vedené primátorkou Karolínou Koubovou. Na aktuální vývoj koaličního usmiřování je uvaleno informační embargo (více zde)

Josef Kodet ml. na židli pro vedení města

Na mimořádném červencovém jednání zastupitelstva města Jihlavy usedl řadový zastupitel Kodet na jednu z židlí v čele, která je vyhrazena pro radní města.

Právě hlas lidoveckého zastupitele Josefa Kodeta ml. by mohl stabilizovat politickou krizi po odchodu KDU-ČSL z koalice letos v srpnu. Zbývající členové koalice deklarovali vůli pokračovat v dosavadní koalici s cílem tuto koalici posílit (více zde).

Začátek podzimního jednání zastupitelstva je stanoven už na desátou hodinu dopolední, začne tak o tři hodiny dříve, než je obvyklé (více zde).

Vyjádření předsedy KDU-ˇČSL Vysočina Víta Kaňkovského, zastupitele Josefa Kodeta a dalších doplníme, jakmile se je podaří získat.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna