Členské příspěvky Habermanna platili příznivci Dukly Jihlava

Spolek fanoušků Dukly Jihlava pomohl rozvinout kariéru talentovaného mladíka Jindřicha Habermanna, který náhle přestupuje do Komety Brno. Jde o přestup přes nesouhlas mateřského oddílu.

Členské příspěvky Jindřicha Habermanna pomáhali zaplatit oddílu mládeže fanoušci Dukly Jihlava. „Šlo zhruba o polovinu ročního příspěvku,“ uvedl předseda Spolku fanoušků Dukly Jihlava Rostislav Krutiš.

O úhradě příspěvku rozhodla členská schůze spolku.

Nešlo při tom o jediného takto podporovaného člena Dukly Jihlava mládež. Každoročně fanoušci podporují několik chlapců v ledním hokeji nebo děvčat v oddíle krasobruslení.

Předseda Spolku fanoušků Dukly Jihlava Rostislav Krutiš dodal, že ani po nečekaném odchodu Habermanna do Komety Brno rozhodnutí spolku nelituje. Samotná podpora se týkala působení v nižší věkové kategorii mládeže.

Habermann měl v Dukle Jihlava našlápnuto ke skvělé kariéře, v loňské sezóně nastřílel dvacet gólů a udělal čtyřiatřicet kanadských bodů.

Kanonýr Habermann naposledy skóroval za Duklu Jihlava na konci září v zápase s Táborem, kdy vstřelil dva góly a měl jednu asistenci.

O náhlém konci trenérské dvojice Melenovský-Kaděra čtěte více přímo zde, o nesouhlasu Melenovského s výpovědí přímo zde. Konec maséra Mlíkovského nesouvisí s problémy mládeže (více zde). Po odchodu Melenovského z klubu odešel talentovaný dorostenec Vojáček (více zde) a po něm i Habermann (více zde),

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů