Hnutí ANO chce vidět písemný rozsudek před hlasováním o lidovém milicionáři Pavlíkovi

ANOHnutí ANO i nadále tiše podporuje svého lídra Pavlíka, který veřejnosti představil retušovaný životopis úspěšného hokejisty. Náměstek hejtmana Josef Pavlík zatajil široké veřejnosti své členství v Komunistické straně Československa i v její ozbrojené složce používané k zastrašování opozice s názvem Lidové milice.

Krajská koalice čeká na vyjádření hnutí ANO, jak bude dál postupovat. Krajští zastupitelé hnutí ANO ale nejspíše neudělají vůbec nic a schovají se za platnou koaliční smlouvu ve které se koaliční strany zavázaly k vzájemné podpoře.

Krajští zastupitelé se chtějí nejdříve seznámit s písemným zněním rozsudku (více zde). Nikdo z nich osobně nebyl přítomen jako zástupce veřejnosti na procesu, kde náměstek Pavlík žaloval Občasník za zveřejnění informací o své zatajené minulosti.

Při hlasování o důvěře zastupitelů (dokument zde) v lidového milicionáře Pavlíka může dojít k zajímavé situaci, kdy i přes nepravomocný rozsudek nebudou koaliční zastupitelé ochotni o jednat o důvěře v lídra hnutí ANO. A bude se čekat na písemné vyhotovení rozsudku.

Hlasování o důvěře v náměstka hejtmana a lidového milicionáře Pavlíka tak může být odsunuto až na únorovou schůzi zastupitelstva. Pro lidového milicionáře Pavlíka další dva měsíce vládnutí nad Vysočinou. Pro koalici ukázka neschopnosti a neochoty politicky řešit situaci, kterou před nimi vyřešil soud.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna