Tomanec (Forum Jihlava): Hledání strategického partnera pro Duklu je nesmysl

Všechno špatně! Opoziční zastupitel Miroslav Tomanec (Forum Jihlava) se na sociální síti vyjádřil ke vztahu města Jihlavy k budoucnosti hokejového klubu.

Ve vztahu k hokeji nemá zastupitel Tomanec absolutně žádné hokejové zkušenosti k hodnocení práce jednatele hokejového klubu.

TomanecPatriot Jihlavy by byl beze sporu hrdý na vyjímečné postavení města Jihlavy mezi 29 profesionálními klubu v zemi. Už v dobách minulého režimu se Dukla Jihlava odlišovala od jiných českých klubů. Tehdy byla armádním klubem. Město Jihlava nahradilo armádu jako vlastníka.

Jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban je členem užšího vedení hokejového svazu. O jeho odchodu do Prahy v podstatě mluví pouze opoziční zastupitel Miroslav Tomanec. Opozice se vlastně snaží „poslat Ščerbana do Prahy“ a tím oslabit sportovní prostředí v Jihlavě.

Pro Forum Jihlava jako představitele „jihlavské kulturní fronty“ je dlouhodobě Dukla Jihlava konkurentem v boji o přízeň radních města při podpoře kulturních a sportovních volnočasových aktivit. Čím méně veřejných prostředků bude město posílat na sportovní aktivity, tím více zbude pro dotace jihlavské kulturní frontě.

Návrh Forum Jihlava na odvolání náměstka Výborného (ČSSD) čtěte přímo zde, názor zastupitele Tomance na ODS čtěte zde.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna